MITRE SPORTS - 200 років!

    

Компанія MITRE SPORTS INTERNATIONAL відзначає у 2017 році своє 200-ліття!

Компанія була заснована у 1817 році у Великобританії в Йоркширі Бенджамином Круком і була фабрикою по виготовленню виробів з шкіри.

При заснуванні компанія отримала ім'я її засновника. Одночасно з офіційним виникненням в Британії реґбі і футболу компанія почала виробляти шкіряні м'ячі для реґбі і футболу і опинилася в авангарді професійного спорту. 

З середини XIX століття продукція компанії з'являється скрізь, де присутній спорт, починаючи з двору і школи і закінчуючи міжнародними аренами. У 1949 році компанія змінила назву на MITRE. На сьогодні MITRE є найстарішим виробником футбольних м'ячів в світі.  Сьогодні історія MITRE нерозривно пов'язана з британським футболом, збірною Англії, Кубком Англії і Англійської Ліги, заснованої в 90-х роках минулого століття Англійською Прем'єром-Лігою, першістю Англії у всіх останніх дивізіонах.

У 1964 році зірка Манчестер Юнайтед Денніс Лоу став контрактним спортсменом і обличчям MITRE.

Через 2 роки в 1966 році MITRE стала офіційним постачальником FA (Англійській Футбольній Асоціації) і впродовж подальших сорока років фінал Кубка Англії грався м'ячем MITRE.

У 1987 році регбійний м'яч MITRE стає офіційним м'ячем першого в світі Кубка Світу по регбі, проходівшего в Новій Зеландії і Австралії.

 

У 1992 році MITRE стає офіційним постачальником м'ячів для щойно заснованої Англійською Прем'єр-Ліги і вперше представляє професійний футбольний м'яч, зроблений з синтетичних матеріалів замість шкіри. М'ячем Прем'єр-Ліги стає спочатку MAX, а потім, що пізніше став легендарним, ULTIMAX.

Сьогодні MITRE є офіційним постачальником Англійської Футбольної Ліги (1-й і 2-й дивізіони першості Англії), Прем'єри-ліги Шотландії, Футбольної Асоціації Уельсу, а також Кубка Англійської Ліги.

Будучи одним з провідних розробників футбольних м'ячів, MITRE постійно знаходиться у пошуках нових рішень в розробці і виробництві. Футбольні м'ячі, вироблені за запатентованою технологією HYPERSEAM об'єднують в собі кращі якості м'ячів, зшитих уручну, і м'ячів, зроблених методом термозклейки.

Проте найбільше досягнення MITRE – це юні і дорослі любителі футболу у всьому світі, що віддають перевагу справжньому британському м'ячу.  Компанія "DNSPORT" є ексклюзивним дистриб'ютором MITRE на території України.